MASÁŽE PRO ŽENY

Osud ženy v dnešní době není právě jednoduchý, společnost po ní žádá ženskost, mateřství, velké pracovní nasazení i péči o kuchyň a domácnost.

Z důvodu nadměrného stresu pak vznikají zdravotní obtíže, ať už s trávením, hormony nebo třeba psychikou.

Ženám i nastávajícím maminkám proto nabízíme speciální masáže:

Hormonální masáž celého těla

Unikátní masáž celého těla s důrazem na oblast břicha a nohou, během níž se stabilizuje hormonální rovnováha v těle i znovu nastartovává trávení.

Cena masáže: 60 minut – 650 Kč

⇒Rezervovat termín

Aromaterapie

 

Aromaterapií, tedy terapeutickým působením esenciálních olejů, můžeme zlepšit stav našeho těla i psychiky. Správně vybrané esenciální oleje vás mohou dostat do dobré nálady, dodat novou energii nebo naopak zklidnit a pomoci od stresu.
Základem aromaterapie, ať už se jedná o inhalaci či aroma masáž, je kvalita olejů. Při aroma masáži je důležité použití kvalitních nosných olejů, do kterých se pak přidávají terapeutické esenciální oleje – i ty samozřejmě musí být v perfektní kvalitě, protože skrz kůži pronikají do našeho těla.

 My používáme 100% přírodní esenciální oleje bez jakýchkoli chemických příměsí.

Aromaterapeutická masáž

Uvolňující relaxační masáž zad a nohou vám pomůže odpoutat se od problémů všedního dne. Na každou masáž připravujeme speciální olej na předchozí přání klienta. Může se jednat o olej na odbourání stresu, povzbuzení organismu nebo uvolnění namožených svalů, záleží jen na vašem výběru.

Masáž trvá 60 minut – cena je 650 Kč

⇒Rezervovat termín

Olej na míru

Nabízíme také tělový nebo terapeutický olej, který vám připravíme podle vašich přání. Olej je vhodný jako zajímavý dárek, ale i na běžné každodenní užití.

Cena dohodou, dle množství oleje a počtu vybraných esenciálních olejíčků.

⇒Rezervovat termín