Kdo jsme

Mgr. Tereza Lindauerová

Za projektem Zdraví v harmonii stojí Mgr. Tereza Lindauerová, která se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.

Své znalosti využívá při terapiích, které harmonizují a posilují tělo i mysl. Většinou pracuje se ženami, proto se snaží reagovat na jejich potřeby a do své praxe přibrala i úžasnou mayskou masáž bříška nebo těhotenské masáže, které jsou terapií pro miminka i maminky.

V rámci projektu Tereza spolupracuje s mnoha dalšími odborníky ve zmíněných oblastech, s nimiž se seznámila na své cestě za poznáním.

Ve studiu Zdraví v harmonii vám nabízíme:

Seznámení se s ajurvédou

– ať už pomocí masáží, nebo sestavením individuálního plánu, který vám odhalí, jaký jste ajurvédský typ, a podle toho nastaví, jak se vhodně stravovat, které bylinky jsou vašemu zdraví prospěšné apod.

Hubnoucí program

– v něm propojujeme znalosti ajurvédy, aromaterapie i jógy. Sestavíme vám plán stravování na míru a poradíme, jak nenásilně a bez jo-jo efektu snížit váhu.

Aromaterapii

–formou speciální voňavé masáže, Raindrop Technique (unikát společnosti Young Living), která umí zázračně ovlivnit vaše energetické i mentální tělo. Dále nabízíme konzultace, kde vám doporučíme vhodné esenciální oleje, které můžou zlepšit vaši fyzickou i psychickou rovnováhu.

Speciální terapie pro ženy

–úžasnou masáž břicha a také těhotenské masáže, což jsou masáže celého těla, při nichž je rozmazlovaná budoucí maminka i miminko.

Celkové terapie

– jsme schopni naši nabídku také na vyžádání “propojit“. Rozebereme vaše problémy a připravíme plán na jejich řešení pomocí vůní, masáží, cvičení i ajurvédského programu.

Olej na míru

– můžete si u nás zakoupit několik produktů, které se nám v praxi osvědčily, mimo jiné i ajurvédské terapeutické oleje. Po předchozí domluvě vám také sestavíme olej přímo na míru, podle potřeb vašeho těla.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat