AJURVÉDA

Ájurvéda,

které někteří také přezdívají nejstarší medicína světa, prožívá v posledních letech svou renesanci také u nás, v Evropě. Mnoho lidí už pochopilo, že harmonizací svého těla a mysli mohou dosáhnout mnohého – včetně léčby nemocí.

Základem ájurvédy – v překladu vědy o životě – je ale především to, jak nemocem předcházet. Pokud se totiž naučíte své tělo udržovat v rovnováze, nemoc si vás tak snadno nenajde.

Ájurvéda a životní styl

 Zajímá vás, jak se stravovat podle ájurvédy, jak ji zařadit do běžného života nebo jaký jste dóšický typ?

Praktický úvod do ájurvédy a životního stylu podle ájurvédy

– 900 Kč / 1 hodina konzultace

– 1500 Kč / 2 hodiny konzultace

  (na rozsahu a hloubce, do jaké chcete ájurvédu poznat, se domluvíme individuálně)

⇒Rezervovat termín

K harmonizaci

přispívá nejen to, jak znáte své tělo a pracujete s ním, ale také jakou péči mu dopřejete. Proto už slavní indičtí ájurvédští lékaři doporučovali pravidelnou olejovou masáž, které se v ájurvédě říká dátá snéhan.

Speciální masáž celého těla

– ruce, nohy, záda, šíje a břicho – je prováděna oleji s příměsí bylin.

Procedura trvá 90 minut – cena je 1000 Kč

⇒Rezervovat termín

Zkrácená masáž

 – záda a šíje, nebo nohy a ruce

Procedura trvá 60 minut – cena je 700 Kč

Zdravotní benefity – harmonizace těla, odbourání stresu a depresivních stavů, regenerace těla, pomoc v boji proti stárnutí, posílení imunity, obnova energie apod.

⇒Rezervovat termín

Zklidňující masáž hlavy

Ájurvédská masáž teplým olejem uvolní stres i obavy, kterých máme často v hlavě plno. Masáž je prospěšná nejen pro nervový systém, ale také posiluje vlasovou pokožku a konečky.

Procedura trvá 30 minut – cena je 400 Kč

⇒Rezervovat termín

Hormonální masáž celého těla

Unikátní masáž celého těla s důrazem na oblast břicha a nohou, během níž se stabilizuje hormonální rovnováha v těle i znovu nastartovává trávení.

Cena masáže: 60 minut – 650 Kč

⇒Rezervovat termín

Aromaterapie

 

Aromaterapií, tedy terapeutickým působením esenciálních olejů, můžeme zlepšit stav našeho těla i psychiky. Správně vybrané esenciální oleje vás mohou dostat do dobré nálady, dodat novou energii nebo naopak zklidnit a pomoci od stresu.
Základem aromaterapie, ať už se jedná o inhalaci či aroma masáž, je kvalita olejů. Při aroma masáži je důležité použití kvalitních nosných olejů, do kterých se pak přidávají terapeutické esenciální oleje – i ty samozřejmě musí být v perfektní kvalitě, protože skrz kůži pronikají do našeho těla.

 My používáme 100% přírodní esenciální oleje bez jakýchkoli chemických příměsí.

Aromaterapeutická masáž

Uvolňující relaxační masáž zad a nohou vám pomůže odpoutat se od problémů všedního dne. Na každou masáž připravujeme speciální olej na předchozí přání klienta. Může se jednat o olej na odbourání stresu, povzbuzení organismu nebo uvolnění namožených svalů, záleží jen na vašem výběru.

Masáž trvá 60 minut – cena je 650 Kč

⇒Rezervovat termín