Mgr. Tereza Lindauerová

Mgr. Tereza Lindauerová se léta věnuje nejstaršímu léčebnému systému na světě – ájurvédě. Studovala také aromaterapii a jógu, ve které se dnes zaměřuje především na relaxační techniky a meditace za zvuku léčivých nástrojů. V ájurvédě se pak soustředí na tělové terapie, výživu, léčivé působení bylin a koření. Jejím cílem je zpřístupnit ájurvédu všem zájemcům a tento svůj postup pracovně nazvala Ájurvéda evropskou cestou na indických základech. „Ájurvéda je pro mě vědou o každodennosti, právě pravidelné denní návyky a individuálně zvolená strava nás vedou k harmonii těla a ducha. Na tomto léčebném systému mě už léta okouzluje, že není žádným dogmatem, ale když si osvojíme několik jednoduchých pravidel, pomůžeme svému zdraví, psychice i hubnutí,“ říká Tereza.

Původně Tereza vystudovala FFUK katedru Dálného Východu, hned po škole se začala věnovat aromaterapii a krátce na to i ájurvédě, ke které se dostala díky vlastním zdravotním problémům. Tělové terapie studovala především u srílanských a indických učitelů, mezi ty, kteří ji ale ovlivnili nejvíce, patří MUDr. Martina Zisková a DR. Pankaj Patil.

Ve studiu Zdraví v harmonii vám nabízíme:

Tělové ájurvédské terapie

– různé typy masáží a dalších tradičních tělových terapií podle individuálních potřeb klientů. Každá procedura má svůj vlastní smysl, některé slouží ke zklidnění nervového systému, jiné k aktivování stagnující energie, rozproudění lymfatického systému či nastartování hubnutí.

Hubnutí podle principů ájurvédy

– ájurvéda není hubnoucím systémem, ale pokud vpustíte do života její hlavní principy a postupně, krůček po krůčku se seznamujete s tím, co je pro váš individuální typ dobré, ať už ve stravování nebo tělové péči, hubnutí se dostaví samo.

Ájurvédské vzdělávání

– pokud vás ájurvéda zajímá nad rámec konzultace a chtěli byste vědět více o jejích zákonitostech, proniknout do tajů stravování, vaření, tří energií zvaných dóši nebo se naučit terapie vhodné pro váš typ, nabízíme individuální povídání na vámi zvolené téma, během kterého se o ájurvédě dozvíte vše potřebné. Tato výuková setkání nabízíme po předchozí domluvě jen lidem s vážným zájmem o ájurvédu v denním životě.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat