Věnujte více času sami sobě

K harmonizaci přispívá nejen to, jak znáte své tělo a pracujete s ním, ale také jakou péči mu dopřejete. Proto už slavní indičtí ájurvédští lékaři doporučovali pravidelnou olejovou masáž, které se v ájurvédě říká abhjanga

Ájurvédský rituál krásy

Potřebujete si odpočinout, zklidnit se, omladit tělo i mysl a zbavit se stresu?
Dovoluji si vás pozvat na originální ájurvédský rituál krásy, inspirovaný tisíce let starými léčebnými rituály na omlazení těla i ducha.

Celá procedura trvá dvě a půl hodiny a těšit se můžete na bylinné ošetření celého těla s pomocí mých na míru vyrobených peelingů, jemnou omlazující masáž obličeje jedním z mých vlastnoručně vyrobených ájurvédských sér, vhodným pro váš typ, energetickou masáž na zbavení se toxinů a rozproudění lymfatického systému, harmonizační olejovou masáž a závěrečnou léčivou relaxaci.

Cena celého rituálu 2500 Kč

⇒Rezervovat termín

Speciální masáž celého těla

– ruce, nohy, záda, šíje a břicho – je prováděna oleji s příměsí bylin.

Procedura trvá 90 minut – cena je 1200 Kč

Procedura trvá 60 minut – cena je 800 Kč

⇒Rezervovat termín

Zklidňující masáž hlavy

Ájurvédská masáž teplým olejem uvolní stres i obavy, kterých máme často v hlavě plno. Masáž je prospěšná nejen pro nervový systém, ale také posiluje vlasovou pokožku a konečky.

Procedura trvá 30 minut – cena je 500 Kč

⇒Rezervovat termín

Hormonální masáž celého těla

Unikátní masáž celého těla s důrazem na oblast břicha a nohou, během níž se stabilizuje hormonální rovnováha v těle i znovu nastartovává trávení.

Cena masáže: 60 minut – 800 Kč

⇒Rezervovat termín