Zapomeňte na všechno, co víte o hubnutí.

Z médií se na nás sype mnoho informací o tom, jak zhubnout, ale většinou jsou to jen neúplné návody vytržené z kontextu.

Především jde o to, aby vaše hubnutí bylo nenásilné. Stres je zabiják shazování kil – o tom by mohli letití „dietáři“ povídat celé hodiny. Také je nutné spojit pohyb se správným stravováním. Nepředstavujte si ale hodiny ve fitku a kila mrkve…

Každý má svou cestu, a to je důležité.

 My vnímáme hubnutí jako individuální proces. Díky dlouholetému studiu ájurvédy, jógy a správného stravování používáme systém, který přistupuje ke každému člověku velmi individuálně. To, co je dobré pro jednoho, který po tom krásně zhubne a zpevní si tělo, druhému nevyhovuje. Stejně tak je pro každého člověka vhodný jiný druh sportu a jiný systém stravování.

Nechceme vám namlouvat, že to půjde samo a nebude potřeba pevné vůle.

Především se s námi naučíte mít rádi sebe a své tělo a naučíte se s ním pracovat. Zapomenete na všechny protichůdné informace, kterými nás masírují média. Pak budete schopni spolehnout se na svůj úsudek, který vás dovede k cíli.

Po půlroce s námi budete štastní, spokojení, kila budou dole a vaše postava mnohem pevnější.

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE

Nejprve dopodrobna probereme vaši zdravotní situaci a prozkoumáme aktuální stravovací návyky.

Pak dojde na diagnostiku pulzu, jazyka i nehtů, kterou podpoříme speciálním testem. Stanovíme váš individuální typ a podle něj se už bude odvíjet plán, který vám vytvoříme na míru. Ten bude zahrnovat nejen vhodný jídelníček, ale také doporučené byliny, koření, sportovní aktivitu a mnoho dalších “drobností”, bez kterých se ale zdravé hubnutí neobejde.

Obdržíte od nás také plán stravování na 6 měsíců.

CENA 1 hodina / 1000 Kč
CENA 2 hodiny / 1700 Kč