Aromaterapií, tedy terapeutickým působením esenciálních olejů, můžeme zlepšit stav našeho těla i psychiky. Správně vybrané esenciální oleje vás mohou dostat do dobré nálady, dodat novou energii nebo naopak zklidnit a pomoci od stresu.
Základem aromaterapie, ať už se jedná o inhalaci či aroma masáž, je kvalita olejů. Při aroma masáži je důležité použití kvalitních nosných olejů, do kterých se pak přidávají terapeutické esenciální oleje – i ty samozřejmě musí být v perfektní kvalitě, protože skrz kůži pronikají do našeho těla.

My používáme 100% přírodní esenciální oleje od společnosti Young Living bez jakýchkoli chemických příměsí.

Aromaterapeutická masáž

Uvolňující relaxační masáž zad a nohou vám pomůže odpoutat se od problémů všedního dne. Na každou masáž připravujeme speciální olej na předchozí přání klienta. Může se jednat o olej na odbourání stresu, povzbuzení organismu nebo uvolnění namožených svalů, záleží jen na vašem výběru.

Masáž trvá 60 minut – cena je 650 Kč

⇒Rezervovat termín

Technika Raindrop

Tato masážně-terapeutická technika byla vyvinuta americkým lékařem Gary Youngem, který v ní spojil speciální masážní postupy indiánského kmene Lakota a metodu Vita Flex bodů. Masáž má regenerační i léčebný efekt. Používá se k ní devíti esenciálních olejů. Zajímavostí této procedury je, že největší terapeutický účinek má až po 3–4 dnech.

Procedura trvá 90 minut – cena je 1000 Kč

⇒Rezervovat termín

„Ochutnávka“ esenciálních olejů

Zajímají vás esenciální oleje, ale zatím jste neměli možnost je poznat? Přijďte k nám na malou exkurzi do světa olejů – probereme základní oleje, které jsou vhodné pro běžný život a domácí léčení. Vyzkoušet ale můžete i oleje namíchané přímo na nejrůznější psychické problémy a bloky, či oleje, které patří do sady na techniku Raindrop. Probereme i rostlinné oleje, do kterých je vhodné esenciální oleje přidat, a dáme vám malý návod, jak si doma připravit vlastní tělový olej.

Základní seminář trvá hodinu a cena závisí na počtu účastníků
– maximální počet lidí na seminář jsou 3.

Seminář pro jednu osobu – 600 Kč
Při účasti dvou osob je cena 400 Kč/osoba
Pokud se sejdou tři lidé, cena je 300 Kč/osoba

⇒Rezervovat termín

Olej na míru

Nabízíme také tělový nebo terapeutický olej, který vám připravíme podle vašich přání. Olej je vhodný jako zajímavý dárek, ale i na běžné každodenní užití.

Cena dohodou, dle množství oleje a počtu vybraných esenciálních olejíčků.

⇒Rezervovat termín